0800331469

Курс долара до гривні в Хмельницькому на сьогодні

USD/UAH
 •  

За роки незалежності національна грошова одиниця України переживала різні часи — від катастрофічного падіння та інфляції до довготривалої відносної стабільності. Такі коливання, а також втрата значної частини заощаджень в період економічного спаду, змушують замислитись про валютні інвестиції. Найбільш популярними серед них є інвестиції з використанням долара. Хмельницький не є виключенням, американська валюта тут також є однією з найзатребуваніших.

Це пов’язано з постійним розвитком економіки США, значним надходженням інвестицій та великим попитом на американську продукцію та послуги. Про роль «вічнозеленого» у світі яскраво говорять лише два факти. Перше — це те, що долар є світовою резервною валютою та складає понад 50% запасів Центральних банків всіх країн. А друге — ці купюри є розрахунковими приблизно в 80% всіх світових торговельних угод. Таким чином, інвестування в ці грошові знаки — це можливість не тільки заробити в довгостроковій перспективі, а й зберегти свої заощадження в короткостроковій.

Де краще купити долар: Хмельницький

Щоб фінансова угода була максимально вигідною, необхідно придбати самий дешевий долар. Хмельницький має багато установ, що надають послуги з валютних операцій. Серед них — державні і комерційні банки та пункти обміну валюти. Перші гарантують достатньо безпечні та надійні послуги, проте часто встановлюють дещо завищений курс, особливо курсову різницю, тобто «виделку» між вартістю покупки та продажу валюти, що дозволяє їм заробляти значні кошти за рахунок своїх відвідувачів.

Надійний та зручний пункт обміну має такі ознаки:

 1. Стаціонарний пункт, наявні документи-дозволи на цей вид діяльності, контактні телефони, месенжери і т.д.
 2. Широкий спектр послуг, охоплення декількох грошових одиниць та різних видів фінансових операцій.
 3. Безпечність транзакцій, високий ступінь захищеності персональної інформації відвідувачів.
 4. Зручне місце розташування та розклад роботи, можливість легко добратися з будь-якого куточка міста.
 5. Наявність позитивних відгуків та постійних клієнтів установи.
 6. Кваліфікований та доброзичливий персонал, швидке та приємне обслуговування.

Під всі ці характеристики цілком підпадають наші пункти обміну валют, в тому числі долара. Хмельницький має два наших обмінники, розташовані за адресами — вул. Геологів, 7 та вул. Соборна, 43. Від багатьох конкурентів ми відрізняємось наявністю зручного інформативного сайту, де завжди можна отримати найсвіжішу інформацію про вартість грошових одиниць та прослідкувати динаміку коливання ціни протягом доби або тижня. Адже саме актуальна інформація дозволяє вибрати вдалий час для конвертації та провести її з найбільшою вигодою для себе.

Обмін гривні на долар: Хмельницький

Деякі учасники валютного ринку використовують ще одне місце, де можна придбати долар — чорний ринок. Хмельницький, як і інші міста країни, має достатню кількість подібних нелегальних «мінял». Вони приваблюють своїх клієнтів нібито «вигідними» умовами співпраці. Насправді на чорному ринку існує велика кількість сумнівних гравців і ризики від подібних угод набагато перевищують можливі вигоди. Шукаючи місце обміну, краще скористатися послугами надійного та легального обмінника. Саме такими є наші обмінні пункти.

Окрім національної гривні ми оперуємо наступними грошовими одиницями:

 • євро — EUR;
 • американський долар — USD;
 • британський фунт — GBP;
 • польський злотий — PLN;
 • російський рубль — RUB.

Причому щоб уникнути подвійної конвертації, деякі транзакція ми проводимо напряму, не використовуючи національну валюту. Наприклад, EUR – USD, USD – RUB, GBP – USD або USD – PLN. Це дозволяє зробити обмін ще більш вигідним.

Особливості нашого обмінника

Ми передбачили ще дві зручні опції. По-перше, якщо ви не маєте часу або можливості постійно моніторити курс валют, можна скористатися функцією «Повідомити мені». Для цього вам потрібно ввести курс, який вас цікавить, та вказати свою електронну адресу. Коли ціна купюр досягне цього рівня, на ваш e-mail прийде відповідне повідомлення. Таким чином, ви не пропустите зручний момент для угоди.

Це одна зручна функція — створення заявки на проведення фінансової операції. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку, вказати своє місто, вид та суму грошей та свої контактні дані. Після її створення в самий короткий час з вами зв’яжеться представник обмінника та повідомить про готовність провести операцію. Таким чином, ця опція допоможе зробити її ще більш швидкою та комфортною.

Ми з задоволенням забезпечимо вам зручний та вигідний обмін гривні на долар. Хмельницький — не єдине місто, де є наші обмінники. Вони розташовані ще в 18 великих містах країни. Знайомтесь з їх переліком на сайті та неодмінно приходьте!