Курс долара до рублю в Хмельницькому на сьогодні

USD/RUB
  •  

За останні роки Хмельницький закріпив за собою статус фінансового хаба між Заходом та Сходом, а тому курс російського рубля до долара місцеві мешканці доволі часто запитують в обмінниках. Для проведення конвертації чимало власників іноземних активів звертаються до компанії KIT group, тому що ми пропонуємо прозорі котирування без прихованих комісій та інших неврахованих платежів. За замовчуванням фінансові операції здійснюються готівкою, але за потреби клієнти можуть надіслати та (або) прийняти гроші у безготівковій формі. Ми підтримуємо оплату за допомогою банківських карт та електронних платіжних систем – WebMoney, Yandex.Money, Advanced Cash та багатьма іншими способами. Для здійснення безготівкового переказу необхідно подати заявку на сайті компанії-партнера Obmenat, котрий має зручний та інтуїтивний інтерфейс. Запити приймаються цілодобово та обробляються щоденно в робочий час, тому покупці та продавці активів отримують кошти вже поточного або наступного дня.

Хто обмінює долар на рубль та навпаки в Хмельницькому?

Зазвичай напрямок обміну долар-рубль в Хмельницькому та у зворотному напрямку цікавий таким категоріям громадян як:

  • Трудові мігранти. Не дивлячись на непрості стосунки з Російською Федерацією, мешканці Західної України продовжують їздити на заробітки до сусідньої країни. Більшість з них працює у сфері будівництва, ЖКГ та промисловості. Через непередбачуваність російської валюти заробітчани віддають перевагу стабільному американському долару. Завдяки роботі з безготівковими переказами клієнти можуть здійснити конвертацію дистанційно, фактично перебуваючи за межами України та рідного міста зокрема;
  • Віддалені працівники. У Хмельницькому нараховується чимало організацій, котрі мають головний офіс на території РФ. Закордонні замовники переважно нараховують зарплату в RUB. Після отримання коштів за свої послуги співробітники підприємств обмінюють рублі в долар без подвійної конвертації. Мета такої транзакції полягає у бажанні зберігати власні активи в більш стабільній валюті, оскільки поведінку гривні на фінансовому ринку сьогодні передбачити вкрай тяжко;
  • Представники бізнесу. Суб’єктів підприємницької діяльності цікавлять обидва напрямки обміну, оскільки російський ринок майже не поступається західному в інвестиційній привабливості. Зазвичай бізнесмени використовують для конвертації власні накопичення.

Порядок обміну валюти в нашому сервісі

Для здійснення обмінної операції створюйте запит на сайті компанії-партнера Obmenat або завітайте до нашого офісу. У другому випадку краще заздалегідь запитати в оператора наявність необхідної суми коштів та остаточний розмір платежу. Якщо об’єм наших резервів дозволяє виконати обмін рублів на долар у Хмельницькому, пропонуємо відвідати зручне відділення сьогодні або наступного дня. За потреби ми залишимо необхідну суму, складену на підставі початкових котирувань, та віддамо гроші в будь-який зручний момент.

Остання стадія виконання угоди складається з наступних етапів:

  • зустріч клієнта з представником організації в офісі або на нейтральній території;
  • перевірка банкнот під ультрафіолетовою лампою нашого працівника або замовника;
  • остаточний перерахунок суми;
  • клієнт забирає кошти – угода вважається виконаною.

Якщо бажаєте отримати гроші за допомогою електронних платіжних систем, оберіть необхідний варіант обміну долар-рубль та вкажіть інформацію про себе: ім’я та прізвище, номер телефону, номер паспорта, telegram-аккаунт. Для завершення операції достатньо завітати до нашого офісу з паспортом та пройти вище зазначену процедуру.

Пошук вигідного курсу долара до рубля для обміну

Часто буває, що людина бажає здійснити конвертацію валют, але поточні котирування є неприйнятними для неї,  або ж потенційний клієнт заздалегідь розраховував отримати іншу суму. Для такої категорії громадян ми пропонуємо зручний інструмент, котрий довів свою ефективність часом. Опція називається «Стежити за змінами». Вона являє собою окреме вікно на сайті, де треба вказати напрямок обміну, оптимальну вартість валюти та електронну пошту. Коли курс рубля до долара чи навпаки зросте або опуститься нижче вказаної позначки, на email користувача одразу надійде відповідне сповіщення. Інструмент успішно використовують як пересічні громадяни, так і професійні трейдери.

Інша опція призначена для аудиторії, котра полюбляє аналізувати ситуацію на ринку та прогнозувати котирування. Вона отримала назву «Динаміка курсу». Тут все просто – в окремій формі демонструється графік руху вартості активів за сьогодні або останній тиждень. Завдяки цій функції досвідчений трейдер зможе приблизно передбачити курс долара до рубля на найближчий час.