Курс рубля до гривні в Хмельницькому на сьогодні

RUB/UAH
  •  

Не дивлячись на складну політичну ситуацію між Росією та Україною, особливо її західною частиною, обмін рублів на гривні в Хмельницькому (або у зворотному напрямі) залишається популярною послугою в обмінних сервісах. Найбільшим попитом вона користується серед трудових мігрантів, фрілансерів та віддалених працівників організацій з головним офісом в РФ. Окрім того, до нас доволі часто звертаються самі росіяни, котрі приїжджають до України в гості до своїх друзів чи родичів.

Як здійснити обмін рублів на гривні або навпаки в Хмельницькому?

Для пошуку вигідного курсу вам не потрібно виходити на вулицю та звіряти котирування у різних обмінниках. Достатньо просто вести моніторинг сайту компанії «КИТ group» та подати заявку на транзакцію у разі падіння чи підвищення ціни на валюту.

Отримати вигідні умови при купівлі або придбанні іноземних грошей вам допоможе інструмент «Сповістити мене». Вкажіть у відповідних полях бажану ціну та адресу електронної пошти. Коли показники будуть перебувати на потрібному рівні, на ваш email надійде сповіщення. Інформація оновлюється в режимі реального часу, що дозволить обміняти рубль в гривні або навпаки за найвигіднішими умовами.

Подача заявки для обмін рублів на гривні

Щоб здійснити запит на виконання фінансової операції радимо спочатку зателефонувати до нашого сервісу, але не одразу йти до офісу. Запитайте у представника організації щодо наявності потрібної суми. Якщо наші запаси дозволяють виконати транзакцію, ми запропонуємо відвідати представництво в будь-який зручний час. Наш обмінник надає послуги щоденно, включаючи вихідні та святкові дні. До того ж, завдяки наявності одразу двох офісів наш сервіс є зручним для клієнтів з різних куточків міста.

Уявімо, що вам сподобався курс рубля. Хмельницький у цьому питанні не відстає навіть від східних міст завдяки великим валютним надходженням збоку представників бізнесу. Після домовленості про зустріч з представником обмінника ми працюємо за наступною схемою:

  1. Клієнт відвідує наш офіс та надає узгоджену суму коштів (навіть якщо ви завітаєте до нас за кілька днів, обмін відбувається за попередніми котируваннями).
  2. Ми перевіряємо гроші за допомогою ультрафіолету, для більшої безпеки замовник може скористатись власним пристроєм аби не мати сумнівів в їх походженні.
  3. Клієнт перераховує кошти та завершує угоду.

Компанія «КИТ Group» співпрацює як з приватними особами, так і підприємцями. Нашого обігу грошей достатньо для задоволення потреб представників малого та середнього бізнесу. Якщо ви вимушені залишити місто та хочете здійснити обмін рублів на гривні, Хмельницький – це не єдине місце нашої діяльності. Мережа нашого сервісу охоплює більш ніж 15 обласних центрів України – Київ, Львів, Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Харків та ін. Тому у разі потреби подавайте заявку на переадресацію. Якщо у зазначеному місці є необхідні резерви, ми залюбки видамо гроші. Зазвичай проблем з подібними операціями не виникає. В якості альтернативи ви можете зарезервувати необхідну суму та отримати її після повернення додому. Остаточний розмір платежу не зміниться навіть у разі коливань на валютному ринку.

Переваги обміну рубля в гривні та у зворотному напрямі в нашому сервісі

Радимо міняти рубль в гривні чи навпаки за допомогою компанії «КИТ Group» з наступних причин:

  • прозорі умови. Наші котирування не мають прихованих комісій та інших додаткових платежів, котрі дуже впливають на остаточну суму платежу;
  • безпека операцій. Ми маємо в наявності усі необхідні дозвільні документи, що підтверджують законність нашої діяльності на валютному ринку. Окрім того, компанія гарантує конфіденційність відомостей про клієнтів та виконувані операції. За необхідності ми можемо зустрітися не у власному в офісі з відеонаглядом, а на нейтральній території або в офісі клієнта;
  • підтримка електронних гаманців. За замовчуванням ми приймаємо гроші готівкою. Якщо у вас немає такої можливості, ви можете перерахувати активи в безготівковій формі. Наша організація працює з WebMoney, Yandex.Money, Приват24, а також багатьма іншими платіжними системами та онлайн-банкінгами.

Окремо варто відзначити останній пункт. На нашому веб-ресурсі не передбачено онлайн-форми для подачі запиту на транзакцію, але в якості альтернативи можна здійснити обмін по курсу рубля в Хмельницькому на сайті компанії-партнера Obmenat. Для проведення операції необхідно лише вказати номер електронного гаманця, суму платежу, ім’я та прізвище отримувача коштів. Протягом однієї години заявнику зателефонує менеджер для узгодження деталей угоди. Реєстрація на інтернет-ресурсі не є обов’язковою, але за її допомогою ви можете взяти участь у партнерській програмі та контролювати статус виконання заявки.