0800331469

Курс фунта до гривні в Хмельницькому на сьогодні

GBP/UAH
  •  

Компанія «КИТ group» пропонує вигідний курс фунти на гривні в Хмельницькому, оскільки є безпосередньо обмінним сервісом та працює без посередників. За роки діяльності ми накопичили солідний капітал, котрий сьогодні дозволяє задовольняти потреби широкого кола клієнтів – від приватних осіб до представників середнього бізнесу. Зазвичай замовлення на конвертацію виконуються протягом поточного або наступного дня, в залежності від часу подачі запиту. Якщо у вас немає наразі можливості забрати кошти, ми залишимо зафіксовану суму навіть у разі коливань на валютному ринку. Наявність філіалів у більш ніж 15 обласних центрах України дозволяє нашим клієнтам здійснити фінансову операцію навіть за потреби терміново залишити місто.

Як знайти вигідний курс фунта на сьогодні в Хмельницькому?

Щоб підібрати найкращий курс фунта на сьогодні в Хмельницькому, вам не потрібно відвідувати банківські установи та обмінники для звірки котирувань. На сайті нашого сервісу є зручний інструмент «Динаміка курсу», котрий демонструє графік руху ціни на англійську та українську валюти за поточний день чи останній тиждень. За допомогою діаграми ви зможете знайти цікаві закономірності та визначити найкращі моменти для виконання операції.

Окрім того, для зручності професійних трейдерів ми розробили зручну опцію під назвою «Стежити за змінами». Це простий, але дуже корисний інструмент. У спеціальній формі вам потрібно вказати:

  • напрямок обміну – купівля чи продаж;
  • адресу електронної пошти;
  • бажаний курс фунта стерлінга, при якому ви готові здійснити обмін.

Після подачі запиту ви можете займатися іншими справами. Коли котирування сягнуть зазначеної позначки, на ваш email надійде відповідне повідомлення. На свій розсуд можете здійснити обмінну операцію або створити нову заявку в очікуванні більш вигідної пропозиції.

Схема обміну валюти в нашому сервісі

Для конвертації валют радимо попередньо зателефонувати в компанію «КИТ group», щоб дізнатись щодо наявності необхідної суми коштів у наших резервах. Зазвичай наш торговий обіг є достатнім для виконання фінансової операції.

Після затвердження угоди пропонуємо завітати до офіційного представництва чи зустрітись з працівником організації на нейтральній території. До речі, обмін фунта на гривні у Хмельницькому виконується одразу у двох філіях, що дуже зручно для замовників з різних куточків міста. Завдяки раціональному розташуванню офісів кожен бажаючий зможе завершити операції у вільний від роботи час або під час перебування у місті у справах. До того ж, філії працюють щоденно, включаючи вихідні та святкові дні.

Обмін фунта на гривні в нашому сервісі – це безпечно

Клієнти, котрі користуються послугами компанії «КИТ Group», можуть не хвилюватись щодо захисту своїх активів та конфіденційності персональної інформації. Наш сервіс відповідає усім законодавчим вимогам, що висуваються до обмінних сервісів:

  1. Наявність офісу. За замовчуванням клієнт отримує гроші в нашому офісі. Його адреса зазначена в установчих документах та в договорі оренди приміщення з організацією. В той же час близько 80% інших обмінників працюють у МАФах чи взагалі не мають власного приміщення.
  2. Дозвільна документація. В нашому розпорядженні є всі необхідні документи, що підтверджують законну діяльність компанії. Організація підпорядковується українському законодавству і працює згідно його нормативно-правових актів.
  3. Перевірка грошів. Під час обміну валют фунт-гривня або у зворотному напрямі ми перевіряємо оригінальне походження банкнот за допомогою ультрафіолетової лампи. За бажання клієнт може скористатись власним пристроєм, аби зайвий раз переконатися у чесності сервісу. Угода вважається виконаною лише після того, як замовник перерахує у присутності офіційного представника всю суму коштів.
  4. Висока репутація. За роки діяльності ми напрацювали добру репутацію, котра дозволяє нам щодня підтримувати об’єм торгів на високому рівні. Наша організація дуже цінує зусилля, докладені задля отримання довіри клієнтів, тому фахівці зроблять все можливе, аби виконати замовлення найближчим часом.

Якщо бажаєте обміняти гривні на фунти чи провести операції з іншими валютними парами в Хмельницькому, але не маєте готівки, не засмучуйтесь. За домовленістю з замовником компанія «КИТ group» приймає до сплати банківські картки VISA та MasterCard. Окрім того, можна виконати переказ через електронні платіжні системи – WebMoney, AdvCash, PerfectMoney та багато інших. Заявки приймаються цілодобово, але обробляються в робочі години.

У разі виникнення питань звертайтесь до нашого спеціаліста за вказаним на сайті номером телефону. Зв’язатись з оператором можна також за допомогою месенджерів – Telegram, Facebook, Instagram та інших.