0800331469

Курс євро до долару в Хмельницькому на сьогодні

EUR/USD
  •  

Якщо ви шукаєте вигідний крос курс долар євро у Хмельницькому, звертайтесь за допомогою до нашої компанії. Ми пропонуємо клієнтам вигідні котирування та не закладаємо приховані комісії, котрі суттєво впливають на остаточну суму платежу. Збереженню коштів також сприяє відсутність подвійної конвертації. Усі операції виконуються на прозорих умовах та зберігаються в суворій секретності. Завдяки надійності транзакцій та багаторічній бездоганній роботі на валютному ринку ми напрацювали хорошу репутацію. Висока довіра клієнтів дозволила нам накопичити солідні резерви іноземної валюти та підтримувати торговий обіг на належному рівні. Наші можливості розраховані на широке коло клієнтів – від приватних осіб до підприємців та навіть представників середнього бізнесу.

Кому цікавий курс долара до євро у Хмельницькому?

Зазвичай у нас запитують курс долара до євро у Хмельницькому наступні категорії громадян:

  • працівники іноземних компаній. Послуга є актуальною для людей, котрі отримають зарплату в американській чи європейській валюті. Деколи бувають ситуації, коли громадянам необхідно обміняти USD на EUR або у зворотному напрямку. Така послуга має високий попит серед туристів, котрі бажають відправитися в подорож до країн Євросоюзу або США та інших держав, де можна розрухатися доларами;
  • професійні трейдери. До нас доволі часто звертаються люди, котрі заробляють на різниці цін на валюту. Така категорія клієнтів зазвичай купує або продає активи на інших майданчиках, після чого здійснює фінансові операції за допомогою обмінного сервісу. Якщо працювати з великими транзакціями, можна отримати чималий прибуток;
  • інші категорії. Враховуючи останні події на світовій геополітичній арені, дуже тяжко передбачити котирування євро долар на сьогодні, не кажучи про найближче майбутнє. Але деякі люди розділяються на два табори: одні стверджують, що краще зберігати активи в американській валюті, а інші вважають більш перспективним EUR.

Переказ грошей онлайн

Компанія «КИТ group» приймає запити на обмін валюти від 100 USD або еквівалентної суми в європейській валюті. За замовчуванням при приймаємо до сплати готівку, але в епоху цифрових технологій реальні гроші стрімко відходять на інший план. Переважна більшість людей, особливо молоді, надає перевагу безготівковим розрахункам. Тому наші клієнти можуть перерахувати гроші на гаманці Perfect Money, Advanced Cash, ePaymants, WebMoney та інших платіжних систем. Кошти списуються з рахунку лише після остаточного виконання замовлення.

Запит на переказ грошей онлайн необхідно подати на сайті компанії-партнера Obmenat. Веб-ресурс має зручний та зрозумілий інтерфейс, тому на всю операцію піде не більше двох хвилин. Клієнту необхідно вказати лише ім’я та прізвище, номер телефону, суму та номер електронного гаманця. До речі, отримати гроші ви можете як готівкою, так і на рахунок платіжної системи.

Чи безпечно обмінювати кошти за крос курсом долар євро в інтернеті?

Ми пропонуємо вигідний крос курс долар євро за такими ж умовами, як на чорних ринках. Та на відміну від організацій та приватних осіб з сумнівною репутацією, ми є офіційним обмінником та підпорядковуємось українському законодавству. Про надійність нашого сервісу свідчать наступні факти:

  1. Наявність офісу. За замовчуванням гроші передаються у нашому офісі, адреса якого зазначена в установчих документах. Приміщення оснащені камерами відеонагляду, але за необхідності ми можемо завершити угоду на нейтральній території.
  2. Дозвільна документація. За запитом клієнта ми надаємо усі необхідні документи, що підтверджують законну діяльність компанії. Наявність ліцензій свідчить про захист прав клієнтів Законом України.
  3. Перевірка коштів. Перед проведенням платежу ми перевіряємо банкноти за допомогою ультрафіолетової лампи. На свій розсуд замовник може використати власний пристрій, щоб підтвердити оригінальне походження коштів.
  4. Висока репутація. Ми працюємо на валютному ринку понад 15 років і дуже цінуємо свою репутацію, тому робимо усе можливе, аби виконати обмін євро долар у Хмельницькому в максимально стислі терміни та отримати хвалебні відгуки замовників.

Перед тим, як здійснити конвертацію, зателефонуйте нашому менеджеру аби уточнити наявність необхідної суми коштів. Зазвичай обмінні операції виконуються протягом кількох годин. Для зручності клієнтів ми обробляємо заявки щоденно, включаючи вихідні та святкові дні. Вигідне розташування представництва – ще одна перевага для покупців валюти, котрі здійснюють транзакції готівкою. У місті Хмельницькому ми маємо по одному офісу на вулицях Соборній та Геологів, тому усім клієнтам буде зручно забрати гроші під час обідньої перерви або в будь-який вільний час протягом дня.