0800331469

Курс євро до гривні в Хмельницькому на сьогодні

EUR/UAH
  •  

Завдяки географічній близькості до країн Заходу запит на курс євро в Хмельницькому є дуже активним. Така послуга має великий попит серед покупців та продавців валюти. До першої категорії зазвичай відносяться мандрівники та пересічні громадяни, котрі обмінюють наші гроші на європейські для придбання квартири, будинку або автомобіля. Продавцями EUR зазвичай виступають трудові мігранти. Це стосується заробітчан, які повертаються до батьківщини чи пересилають кошти своїм родичам для подальшого обміну. Значну долю клієнтів складають фрілансери та віддалені працівники європейських організацій. Зазвичай іноземні роботодавці нараховують зарплату саме в EUR. Як відомо, усі платежі в Україні виконуються лише в національній валюти, тому для повсякденних витрат постачальники послуг та товарів купують гривню. До того ж, останнім часом UAH демонструє стабільний зріст відносно інших світових валют.

Чим пояснюється зміцнення курсу євро в Хмельницькому та Україні в цілому?

Під час прогулянки поряд з обмінниками ви мабуть помічали, що за останні місяці значно знизився курс євро. Хмельницький у цьому не є виключенням, як і інші населені пункти країни. Дехто вважає такі зміни зрадою, але експерти думають абсолютно інакше. В Національному банку стверджують, що коливання на валютному ринку зумовлені переходом від зміцнення гривні до режиму вільного плавання.

Згідно з економічними закономірностями вартість грошей залежить від об’єму експорту. Чим більші показники продажу товарів або послуг за кордон, тим більше інвестицій надходить в країну, сповільнюється темп інфляції. Поступова стабілізація в економіці сприяє зміцненню UAH. У разі зниження цін на експортні товари об’єми замовлень знижуються, при цьому іноземці не поспішають вкладати свої активи, а навпаки – виводять їх з ринку. Ситуація відображається і на пересічних громадянах. Через дестабілізацію українська валюта втрачає довіру, внаслідок чого люди здійснюють обмін гривні на євро в готівковій формі.

Чи може бути в Україні фіксований курс євро до гривні?

Такої політики держава дотримувалась до подій 2014 року. Швидка зміна влади та дестабілізація громади призвели до колапсу на валютному ринку. Фінансові аналітики дійшли висновку, що штучне підтримання нацвалюти – велика розкіш. Сьогодні такий принцип роботи неможливий через велику залежність країни від зовнішньої торгівлі. Офіційний Київ не може впливати на ситуації, котрі відбуваються на міжнародному рівні.

За економічною моделлю Україна є здебільшого сировинним експортером. Валютні надходження держави дуже залежать від цін метали та зернові культури. Вартість цих активів може коливатися в залежності від різних подій на зовнішньому ринку. Звичайно, не хотілося б допустити такого, але суттєве зниження вартості зазначених товарів помітно відобразилося б на обсягах валютних надходжень.

НБУ також відповіло на запити експортерів, котрі скаржаться на сьогоднішню ситуацію зі зміцненням національної валюти. За словами представників державного органа навмисно утримувати курс євро до гривні на поточному рівні немає сенсу. Якщо Нацбанк втрутиться у цю справу, бізнес та населення почнуть втрачати довіру до UAH, адже в такому разі у них закрадеться думка, що НБУ відстоює інтереси певних зацікавлених сторін. Внаслідок таких змін люди почнуть скуповувати іноземні активи і тим самим сприяти девальвації нашої валюти.

Обмін за найвигіднішим курсом євро до гривні

Для конвертації грошей на вигідних умовах звертайтесь за допомогою до компанії «КИТ group». Ми пропонуємо два інструменти для відстеження котирувань:

  • динаміка вартості. Опція являє собою графік, котрий демонструє рух цін на іноземну валюту за поточний день або останній тиждень. За допомогою цієї функції ви зможете спрогнозувати курс євро-гривня на найближчий час. Інструмент зручний у користуванні та не потребує спеціальних навичок. Прочитати діаграму зможе навіть початківець на фінансовому ринку;
  • сповіщення про низький курс. Це дуже зручна опція для професіональних трейдерів. Особливо стосується тих клієнтів, котрих не влаштовують поточні котирування на світовому ринку. Ви можете зазначити у спеціальній формі на сайті компанії «КИТ group» оптимальну вартість купівлі або продажу активів. Коли показники сягнуть вказаної позначки, на адресу вашої електронної пошти надійде повідомлення. Звісно, бажаної ціни на EUR чи UAH можна не дочекатись, але якщо ви володієте непоганою інтуїцією та здатністю аналізувати, зможете здійснити вигідний обмін євро на гривні. Хмельницький надає гарні можливості для проведення операції, оскільки в місті завжди спостерігаються великі валютні надходження.

Для здійснення фінансової операції звертайтесь до наших операторів за вказаним на сайті номером телефону. Ми перевіримо наші резерви та одразу вкажемо, чи можливо виконати транзакцію сьогодні. Якщо необхідна сума є в наявності, просимо завітати до офісу в зручний час. Надійність нашого сервісу підтверджується дозвільною документацією та великим досвідом успішної роботи на валютному ринку. Зазначений на сайті курс обміну гривні на євро в Хмельницькому є остаточним та не містить прихованих комісій.