• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Як формується курс рубля до гривні в українських містах?

Сьогодні в будь-якому українському мегаполісі немає ніяких складнощів, щоб знайти обмінний пункт і обміняти іноземні гроші. У кожному регіоні нашої країни розташовані красиві затишні міста, в які постійно їде велика кількість туристів не тільки українців, а й з інших країн. Сьогодні існує багато способів поміняти валюту без особливих зусиль. Курс рубля до гривні - один з популярних запитів незважаючи на те, що між Росією і Україною досить напружена політична ситуація.

Як поміняти рублі на гривні на вигідних умовах?

обмін гривня рубль

Існує кілька способів, де ви можете зробити обмін рубля до гривні, а саме:

  • поміняти валюту в банку. Послугу з обміну валют надають як комерційні, так і державні банки за рахунок чого ви зможете з легкістю поміняти російську валюту на гривню, або ж навпаки. Однак існують обмеження по сумі, понад яку в день не можна обміняти гроші. Це доставляє масу незручностей, так як доводиться шукати інші способи обміну або ж приходити на наступний день;
  • чорні ринки. У перші кілька років незалежності України популярністю користувалися спекулянти, які продавали і купували валюту за ціною, яка була вигідніше, ніж курс в банку. Однак не було ніяких гарантій того, що ви не залишитеся ошуканими або ж отримаєте фальшиву купюру;
  • обмінні пункти. Існує безліч обмінних пунктів, які надають свої послуги всім бажаючим. Обмінники поєднують в собі кращі якості чорного ринку і банківської системи. У пунктах обміну валют курс вище, ніж в банках, при цьому безпека не поступається банківській. Всі ваші транзакції залишаються конфіденційними, а також ви гарантовано отримаєте справжні банкноти.

Порядок проведення обміну гривні на рублі

Курс російського рубля до гривні протягом тривалого періоду часу залишається практично незмінним. Для того, щоб поміняти вигідно російську валюту, вам необхідно:

  1. Вибрати обмінний пункт. Навіть в територіально близьких обмінниках курс рубля може сильно відрізнятися. Для цього необхідно проаналізувати всі обмінники свого міста і ознайомитися з відгуками про них.
  2. Переконатися в достовірності купюр. Останнім часом почастішали випадки підробки грошей. Ви можете перевірити на справжність в тих пунктах обміну, де є все необхідне для цього обладнання.

Втім, для того, щоб поміняти гроші не потрібно вигадувати велосипед. Рубль змінюють на сьогоднішній день у всіх фінансових установах, пов'язаних з обміном. В обмінниках немає обмежень щодо обміну валюти, тому ви без зусиль зможете поміняти всю суму відразу.

Як знайти вигідний курс рубля до гривні в Україні?

Для того, щоб поміняти вигідно рублі на гривню, можете звернутися за послугами в обмінний пункт КІТ Груп. Тут ви знайдете вигідний курс рубля до гривні в Хмельницькому і інших обласних центрах. За весь час роботи, компанія зуміла завоювати довіру у громадян, тому вам завжди зможуть допомогти зробити валютообмінну операцію в КІТ Груп. Якщо необхідної суми в обміннику не виявилося, то ви можете замовити гроші, які доставляються за короткий проміжок часу. Ви завжди зможете отримати консультацію у наших менеджерів, якщо у вас виникнуть фінансові питання. Вибираючи обмінний пункт КІТ Груп, ви обираєте стабільність і впевненість у завтрашньому дні.